+90-212-706-1010

Hukuki Danışmanlık

Uzaktan Avukata Danışma Servisi

Hukuki danışmanlık seçenekleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki menüden + işaretlerine tıklayarak ilgili danışmanlık seçeneğinin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Online danışmanlık nedir?

Online hukuki danışmanlık, hukuki danışmanlık almak isteyen kişinin sorularını ve varsa sorularıyla ilgili dökümanları (sözleşme, mahkeme kararı vs) site üzerinden avukata ulaştırması ve avukattın sorulara e-posta ile cevap vermesidir. Online danışmanlığın avantajı, kişinin randevu alması ya da avukatlık ofise gitmesine gerek kalmaksızın uzaktan ve hızlı bir şekilde avukata danışma hizmeti alabilmesidir. Online hukuki danışmanlık iki şekilde gerçekleşmektedir:

  • Site danışmanlık formu üzerinden danışmanlık.
  • E-mail üzerinden danışmanlık.

Online danışmanlık için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

ONLİNE DANIŞMANLIK

Telefonda danışmanlık nasıl olmaktadır?

Telefonda danışmanlık, hukuki bir konuda bilgilenmek isteyen kişinin avukatlık bürosuna gitmeksizin bulunduğu yerden sorularını telefonla avukata yöneltmesi ve avukatın da sorulara telefonda yanıt vermesi şeklinde gerçekleşen danışmanlık hizmetdir. Telefonda danışmanlığın avantajı, mesafenin sorun olmaktan çıkması ve danışmanlık almak isteyen kişinin aklındaki sorulara hızlı bir şekilde cevap alabilmesidir.

Telefonda hukuki danışmanlık için aşağıdaki butona tıklayınız.

TELEFONDA DANIŞMANLIK

Görüntülü danışmanlık hizmeti nasıl verilmektedir?

Görüntülü danışmanlık hizmeti, hukuki danışmanlık hizmetinin video arama üzerinden görüntülü görüşme yoluyla verilmesidir. Böylece danışmanlık almak isteyen kişi bulunduğu yerden ayrılmadan ve zaman kaybetmeden avukat ile adeta yüz yüz görüşme yapar gibi avukat ile interaktif bir görüşme gerekleştirmekte ve sorularına video görüşme yoluyla cevap almaktadır.

Görüntülü danışmanlık hizmeti iki şekilde verilmektedir:

  • Skype üzerinden video arama ile danışmanlık.
  • Whatsapp üzerinden görüntülü arama ile danışmanlık.

Görüntülü görüşme yoluyla danışmanlık için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ DANIŞMANLIK

Ofiste danışmanlık hizmeti alabilir miyim?

Evet. Karmaşık veya çok ayrıntılı olan ya da çok sayıda evrakın görüşme sırasında incelenmesinin gerektiği istisnai durumlarda randevu alarak İstanbul – Mecidiyeköy’deki avukatlık ofisimize gelerek avukatlarımızdan yüz yüze görüşme yoluyla danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Ofiste danışmanlık almak için aşağıdaki butona tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz.

OFİSTE DANIŞMANLIK

Danışmanlık ücretleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

Danışmanlık ücretleri, danışmanlık türüne göre değişiklik göstermektedir. Güncel danışmanlık ücretleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki İLETİŞİM butonunda ulaşacağınız telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Danışmanlık sonrası ayrıca avukatlık hizmeti alabilir miyim?

Evet. Bizden uzaktan danışmanlık hizmeti aldıktan sonra dilekçe yazma, dava açma, dava takibi gibi avukatlık hizmetleri de alabilirsiniz. Danışmanlık sonrası avukatlık hizmetleri almak için çoğu durumnda ofisimize gelmeksizin vekaletname göndermeniz yeterli olacaktır. Daha detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM